Міський семінар-практикум заступників директорів із навчально-виховної роботи " Роль інноваційних аспектів системи В. Сухомлинського у формуванні мовленневої компетенції"

04.12.2018р. на базі Марганецької гуманітарної гімназії ім. Т. Шевченка пройшов семінар-практикум заступників директорів із навчально-виховної роботи та вчителів української мови "Роль інноваційних аспектів системи В. Сухомлинськогло у формуванні мовленневої компетенції".

Під час роботи семінару колектив Гуманітарної гімназії ім. Т. Шевченка показав свій досвід в роботі над поєднанням традиційних та інноваційних форм навчання, на прикладі впровадження в сучасний освітній процес системи видатного українського педагога В. Сухомлинського.

Гості семінару мали змогу нетільки ознайомитися з досвідом роботи Гуманітарної гімназії, а й прийняти активну участь реалізації та впровадженню теми семінару в життя, під час роботи "Літературної кав'ярні" та дискусійної платформи. Де вони мали змогу, як отримати цікаву та корисну інформацію по впровадженню в сусний освітній процес методик В. Сухомлинського, в основу яких покладені ідеї добра, милосердя, толерантності та демократії. Які сьогодні покладені в основу нового Закону України "Про освіту", Концепції Нової української школи і покликані на виховання активного, свідомого громадянина українського

Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.