Серпневий педагогічний марафон

26-27 серпня на базі ЗОШ №1 ім. Т. Шевченка міським методичним кабінетом відповідно до плану підготовки та проведення серпневих нарад педагогічних працівників міста були проведені засідання міських методичних об’єднань. Педагоги міста ознайомилися з основними напрямами методичної роботи та пріоритетними завданнями міських методичних об’єднань на 2014-2015 н.р. У рамках серпневих нарад проходила виставка-презентація творчих наробок учителів, інноваційної діяльності міських методичних об’єднань. Керівники ММО презентували результати моніторингових досліджень щодо ефективності роботи. Під час засідань були використані інноваційні форми методичної роботи: майстер-класи; круглі столи; панорами творчих знахідок; авторські творчі майстерні. Презентації педагогічного досвіду здійснювалися за такою тематикою «Від творчого вчителя – до конкурентоздатного професіонала»; «Інформаційно-освітнє середовище міста – запорука ефективного впровадження інновацій»; «Наукові ідеї в педагогічну практику»; «Особистісно зорієнтоване навчання і виховання: практика реалізації і набутий досвід».

Учителі міста взяли участь в обговоренні актуальних питань щодо модернізації системи освіти міста:

- Науково-методичне забезпечення впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

- Формування змісту та напрямів впровадження в навчально-виховний процес методів, принципів, технологій випереджаючої освіти

- Удосконалення системи науково-методичної роботи на основі здійснення диференційованого підходу до вибору інноваційних форм підвищення кваліфікації вчителів.

- Впровадження нових педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, що забезпечують розвиток креативних та рефлексивних здібностей учнів.

- Активізація роботи в організації єдиного інформаційно-освітнього простору області, міста, зокрема в реалізації електронних проектів.

- Роль методичних об’єднань в підготовці педагогів та учнівської молоді до участі в олімпіадах і конкурсах.

- Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі ЗНЗ.

- Можливості он-лайн та оф-лайн формату підвищення фахової компетентності та методичної культури педагога.

- Розвиток інформаційних баз даних інноваційного досвіду педагогічних працівників, навчальних закладів.

На серпневих нарадах панувала атмосфера творчості, конструктивізму у вирішенні проблем.

/Files/images/novini/fomna/серпень.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.